“Nuk transferohemi kurrë te Interi”, dy yjet e Juves refuzojnë njëzëri zikaltërit

Paulo Dybala dhe Douglas Costa betohen për besnikëri ndaj klubit të Juventus në një mënyrë mjaft domethënëse.

Gjithcka u ndodhi gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë në Twitch, kur një tifoz pyeti dyshen e Juventusit se kur do t’i bashkohen Interit. Braziliani dhe argjentinasi kanë qeshur dhe në kor kanë theksuar: “Paulo, ky miku pyeti se kur do të shkojmë tek Interi, – tha Costa, ndërsa njëzëri, së bashku me Dybalën u përgjigjën. – Kurrë i dashur… Po të themi kurrë!”.

Paolo Dybala pritet të zgjasë kontratën me Juventusin ndërsa e ardhmja e Douglas Costas është në dyshim por siç duket edhe në rast largimi, skuadra e tij e radhës nuk do të jetë Interi.

LEXO EDHE  VIDEO/ Real Madrid akoma më pranë Superkupës, Benzema dyfishon rezultatin ndaj Bilbao