Bledi Mane e thotë troç: Vajzat e fshatit janë pak të dhunshme gjatë sek*it

Bledi Mane ka qenë pasditen e djeshme i ftuar në rubrikën “Trotuar” në “E Diell”. Teksa po flitej për martesën në moshë të re apo të madhe, Bledi ndërhyri dhe tregoi disa nga eksperiencat e jetës së tij. Ai rikujtoi vitet kur ka pas jetuar në Britaninë e madhe, ku u shpreh se vajzat e fshatit në Irlandë dhe Angli ishin pak të dhunshme gjatë seksit.

“Mbaj mend vitet kur kam jetuar në Angli dhe Irlandë. Vajzat e fshatit atje janë pak të dhunshme gjatë seksit”, tregoi Bledi.