Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku nisin përgatitjet për dasmën private

Prezantuesja Rudina Dembacaj është kthyer në një personazh që është gjithmonë në qendër të mediave rozë, për shkak edhe të jetës së saj private, sidomos që pas deklarimit të lidhjes me ish-deputetin Mark Frroku, ndërkohë që nuk heziton të shkëmbejë zemra me ish-burrin.

Që në momentin kur ajo pranoi lidhjen e re, çdo hap i Rudinës kthehet në lajm. Së fundmi, prezantuesja e “Mos i fol shoferit” ka publikuar një foto krah partnerit të saj teksa i dhuron një puthje, e veshur me fustan të bardhë dhe mjaft elegante.

“Mark Frroku, djalë me fat!”, shkruan Dembacaj. Ndjekësit kanë filluar menjëherë të komentojnë dhe ka pasur nga ata që kanë menduar se ajo dhe Frroku janë celebruar.

“Urime çifti, u celebruat?”, i shkruan një ndjekëse.“Jo, jo, akoma”, i është përgjigjur Rudina, duke i sqaruar kështu të gjithë. Megjithatë, kjo përgjigje lë të kuptohet se shumë shpejt çifti mund të kurorëzohet në martesë.

LEXO EDHE  E rëndë/ U infektua vullnetarisht me variantin Delta, ndërron jetë këngëtarja (Foto+Emri)

Dyshimet se ata mund të jenë celebruar në Gjykatë lindën, pasi ky është seti i parë i fotove ku ata shfaqen si burrë e grua dhe të veshur si për ceremonial. Ndërkohë, miq të tyre të afërt kanë treguar se ky set fotosh artistike do t’i paraprijë ceremonisë së dasmës që ata kanë planifikuar së shpejti, direkt pasi hapja pas pandemisë së koronavirusit të jetë edhe me botën, pra të rinisin fluturimet ajrore.

Aktualisht, Rudina dhe Marku bashkëjetojnë në shtëpinë e tij, bashkë me prindërit e tij dhe katër fëmijët e tyre, tre fëmijët nga martesa e Markut dhe fëmija i Rudinës nga martesa me Aleksandër Varfajn.

/PanoramaPlus