Foto/ E dashuara e Osvaldos provokon fansat me fotot e fundit

E dashura e sulmuesit të njohur italian Pablo Osvaldo, Jimena Baron, e ka tepruar në Instagram. Bukuroshja 33 vjeçare ka pozuar nudo menjëherë pas dushit, ku mbuloi vetëm pak gjoksin e saj me dorë.

Kjo foto e publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, është bërë menjëherë virale, duke marrë më shumë se 32 mijë pëlqime. Bukuroshja argjentinase nuk ngurron asnjëherë të publikojë foto provokuese në profilet e saj.

LEXO EDHE  Ndalet Southampton i Brojës, Wolverhampton e mund në Premier League

Jimena Baron dhe Pablo Osvaldo kanë marrë vëmendje të madhe gjatë kohës kur ishin në krahët e njëri-tjetrit, pasi postonin foto nga më të çuditshmet.