Basketbollistja dhe modelja italiane i “çmend” fansat, e ekzagjeron me foton e fundit

Valentina Vignali modelja italiane, njëkohësisht lojtarë basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Ajo tashmë numëron mbi 2 milion ndjekës të cilët i mban të azhornuar nga veprimtaria e saj e përditshme. Por ajo që tërheq vëmendjen në llogarinë e Vignalit në Instagram janë fotot provokative që ajo publikon.

LEXO EDHE  Rozana Radi jep mesazhin që çdo femër duhet ta lexojë (Foto)

Duke qenë se ajo ka forma të mrekullueshme ka bërë që rrjeti të ‘çmendet’ siç ndodhi dhe ditën e djeshme.

Ajo publikoi një foto ku të pasmet e saja perfekte ishin vënë në plan të parë nga ajo dhe në sfond kishte panoramën e Liqenit të Gardës.