Ariana Grande blen vilën me vlerë 13.7 milionë dollarë, pamje nga vila përrallore

Ariana Grande është bërë pronarja më e re e një shtëpie me vlerë 13.7 milionë dollarë në Hollywood Hills, shkruan DailyMail.

Shtëpia e artistes ka pamjen e kanioneve oqeanike në çdo dhomë, një pishinë dhe një dhomë Wellness, sipas Los Angeles Times, që konfirmoi edhe lajmin për blerjen.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi zbulon si nisi historia e dashurisë me Amin: Nuk kisha asgjë, ja çfarë i premtova

Prona është e vendosur në lagjen “Bird Streets”, një zonë ku banojnë shumë të famshëm.