Aktorja e njohur tregon historinë e frikshme se si u godit nga rrufeja

Aktorja e njohur Sharon Stone është gati për publikimin e librit të saj biografik të quajtur “The Beauty of Living Twice” ku tregon disa nga historitë e saj personale.

Gjatë një interviste radiofonike, ylli i “Basic Instinct” tregoi se si vite më parë ishte goditur nga rrufeja, në shtëpinë e saj.

“Unë po hekurosja një mbrëmje ndërkohë që moti ishte shumë i keq. Në prag të shtëpisë kisha një pus dhe po mbushja hekurin me ujë. Njërën dorë e kisha në rubinet, tjetrën mbi hekur dhe pusi u godit nga një rrufe që më kapi nëpërmjet ujit” -tha ajo.

LEXO EDHE  Donaldi dhe Beatrix ‘eliminuan’ Dagzin, Einxhel e revoltuar: Nuk ua fal kurrë, do e shohin kush jam

Goditja e madhe e rrëzoi përtokë 62-vjeçaren dhe e çoi nga dhoma në kuzhinë ku më pas humbi ndjenjat.