Aktorja e njohur bën rrëfimin tronditës: Doja të vrisja gjyshin tim

Aktorja e famshme Sharon Stone ka rrëfyer detaje nga jeta e saj personale në autobiografinë “The Beauty of Living Twice”. Një ndër deklaratat më tronditëse ishte abuzimi seksual i gjyshit të saj ndaj së motrës, e cila ishte vetëm 5 vjeç.

Aktorja tha se zemërimi që kishte ndaj gjyshit të saj shërbeu si një motiv për interpretimin e rolit në “Basic Instinct” si një vrasëse seriale.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi

“Unë njëherë mendova se doja ta vrisja gjyshin tim duke e goditur me thikë. Dhe kur kam luajtur në “Basic Instinct”, shfryva gjithë zemërimin, lëshova errësirën që kisha brenda.”, tha ajo për New York Times.