Cardi B shokon ndjekësit, tregon dëmtimet që i kanë shkaktuar tatuazhet trupit të saj (Video)

Reperja e njohur Cardi B, kohë më parë vendosi të bëjë disa tatuazhe të reja, me të cilat mbuloi një pjesë të madhe të trupit. Por, së fundi ajo publikoi disa video, përmes së cilave tregon se si i kishte rënë lëkura pikërisht në atë pjesë ku ka bërë tatuazh.

LEXO EDHE  Do të bëhet kryetar bashkie i Durrësit? Flet Noizy

Lëkura po i binte vetëm në atë pjesë ku i kishte bërë tatuazhet dhe nuk dukej aspak mirë.

Kujtojmë se Cardi B shumë herë merret si shembull i keq për shkak të veprimeve që i bën në publik.