Video/ Leverkusen befason Bayern-in, vendasit kalojnë shpejt në avantazh

Në këto momente po luhet sfida ndërmjet Bayern Leverkusen dhe Bayern Munich e vlefshme për javën e 30-të të Bundesligës.

Vendasit kanë kaluar në avantazh në minutën e 10-të të sfidës me anë të Alario-s duke befasuar kryesuesit e kampionatit. Sulmuesi nuk gaboi pas pasimit të mirë nga Baumgartlinger. Neuer nuk kishte mundësi të reagonte dhe vetëm e nxori topin nga rrjeta.

LEXO EDHE  Goditi dhe e dëboi lakuriq nga hoteli ish-të dashurën, ja akuzat që përballet Ryan Gigs