Denoncimi/ Arrestohen vëllai dhe djali i xhaxhait të kryebashkiakut rilindas për drogë! Luftë në komisariat për lirimin e tyre

Ish-kryeminsitri Sali Berisha ka bërë publik një jttër mesazh të qytetarit dixhital, i cili thekson se është arrestuar për drogë vëllai i kryetarit të bashkisë së Mallkastrës.

Në mesazhin dërguar Berishës qytetari shkruan se vëllai i kryetarit të Bashkisë së Mallakastrës dhe djali i xhaxhait të tij janë arrestuar në shtëpinë e tyre në Corrush.

Sipas qytetarit po bëhet luftë e madhe në komissariatin e Mallakstrës për ti liruar.

Ja postimi i Berishës:

Arrestohet per droge vellai i narkokryetarit monist te Mallakastres!

Nderyrje te fuqishme nga narkoshteti per lirimin e tij.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital. sb

Mirembrema Doktor!

Para rreth nje ore jane arrestuar ne kushtet e flagrances vellai kryetarit Bandit i denuar ne Greqi te Bashkise Mallakaster Qerim Ismaili dhe djali xhaxhait tij per kultivim te bimeve narkotike.

Jane arrestuar ne shtepine e tyre ne Corrush Mallakster.

Ju lutem publikoheni se po behet lufte ne komisariat per lirimin e tyre! Per te ruajtur anonimatin e burimit informacionit ju lutem na ruani anoninamitin!

Qofsh mire

 

LEXO EDHE  PPE: Miratoni reformën zgjedhore sipas paktit të 5 qershorit, të sqarohet ligjshmëria e zgjedhjeve vendore