Reagon ashpër Marina Vjollca: Po na i vrasin vajzat për së gjalli…

Shumë personazhe te njohur janë solidarizuar me kauzën për të mbrojtur të drejtat e vajzave dhe grave që dhunohen e abuzohen seksualisht! Një prej tyre është dhe moderatorja Marina Vjollca, e cila ka bërë thirrje për protestën që do të mbahet më 4 qershor ora 16:00.

Marina, në postimin e saj në Instagram, është shprehur se kërkon dënim maksimal për përdhunuesit, madje mbështet një komentuese kur ajo thotë se duhen dënuar me vdekje.

LEXO EDHE  Trupi i biznesmenit 33-vjeçar gjendet pa kokë në apartamentin luksoz, pranë tij ishte një sharrë elektrike

“Dënim maksimal për përdhunuesit! Po na i vrasin vajzat për së gjalli…”, shkruan Marina në postimin e saj.

“Ata meritojnë dënim me vdekjeee zoti i vraftëëë”, i shkruan komentuesja!

“Njësoj mendoj”, ia kthen Marina.

Image