Lajmi i fundit/ Makina përplas të riun me biçikletë, 22-vjeçari niset drejt spitalit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë ku mjeti me drejtues B.B ka përplasur biçiklistin B.R 22 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja në fjalë ka ndodhur në rrugën e “Elbasanit”, në kryqëzim me rrugën “Qamil Guranjaku” në kryeqytet.

Njoftimi i Policisë:

LEXO EDHE  Vidhte banesat e dëmtuara nga tërmeti, arrestohet 35-vjeçari në Durrës

Informacion paraprak

Më datë 03.06.2020, rreth orës 19:34,  mjeti me drejtues shtetasin B.B., ka përplasur biçiklistin B.R., 22 vjeç, i cili është dërguar në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.