Jetë luskoze! Ja sa kushton vetëm një veshje e Marina Vjollcës (Foto)

Veshjet e moderatores Marina Vjollca kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut.

Gjatë prezantimit të “Klanofronas”, ajo mbante të veshur një kostun të firmës së njohur ‘Dolce& Gabbana’ e cila ja nxirrte më në pah format e saja perfekte.

Sipas faqes së njohur në Instagram ‘what. they. wearin’ pantallonat kushtojnë 595 euro ndërsa busti 845 euro në total 1440 euro.

LEXO EDHE  "Helmi i doli rrugës", Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani 'thumbojnë' Evis Mulën pas deklaratës

Megjithatë kjo nuk është hera e parë që Vjollca zgjedh të vesh nga kjo markë pasi dhe hera të tjera e kemi parë me fustane të kësaj firme.

Image