Zbulohet gjinia e foshnjës së Arbana Osmanit dhe Eduard Grishaj

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani do të bëhet nënë për herë të dytë dhe ajo e dha lajmin e bukur para pak ditësh përmes një urimi për ditëlindjen e partnerit të saj të zemrës, Eduart Grishaj.

Image

Sipas “Story”, bebushi që do të vijë së shpejti në jetë është djalë. Kanë qenë disa miq të çiftit që e kanë konfirmuar lajmin.

Deri më tani moderatores së njohur të “Dua të të bëj të lumtur” nuk i duket ende barku dhe ajo është rikthyer në punë.

LEXO EDHE  Mamaja e Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë pas kritikave dhe ofendimeve të shumta ndaj të bijës

Ndërkohë Eduarti ka filluar që tani që mendon për të ardhmen e fëmijës së tij të parë. Ai tha që nëse fëmija i tyre do ishte vajzë do bëhej regjisore dhe nëse do ishte djalë do dëshironte të bëhej futbollist.