VIDEO e mjekes shqiptare që përloti Arbana Osmanin

Arbana Osmani nuk ka mundur që t’i ndalë lotët pasi pa një video të “Top Storyt”.

Në video, një doktoreshe shqiptare, flet e përlotur në emisionin “Top Story” duke treguar vështirësitë në të cilat kanë kaluar këtë periudhë dhe po vazhdojnë t’i kalojnë. Madje, doktoresha tha se ka shumë frikë se mund të infektojë edhe familjarët e saj.

“Te shohesh Doktoreshe Najaden dhe ekipin e saj te jashtezakonshem kaq te prekur kur flasin per njerezit e tyre me te dashur ta ligeshton zemren, por te ben te ndjehesh gjithashtu krenar qe jeton ne nje vend me nje ekip mjekesor qe ben kete sakrifice sublime ne kete kohe. Nuk munda ti mbaj lotet ne fund te “Top storyt” qe duhet te shihni te gjithe, per te njohur se cilet jane HERONJTE E VERTETE❤️ Faleminderit🙏”- shkruan Arbana krahas postimit.

LEXO EDHE  Flor Binaj flet për Covid-19: Njerëzit vazhdojnë të më qëndrojnë larg