E entje, Korrik 16, 2020
Etiketimet Mjeke

Etiketim: mjeke

Rastet me Covid-19 në Qarkun e Korçës, infektohen edhe bluzat e...

Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e të dhënave për ditën e sotme bëri të ditur konfirmimin e 10 rasteve të reja në qarkun e...

Manastirliu ndan apelin e mjekes: Maska na kushton fare pak dhe...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ndau sot mesazhin ndërgjegjësues të mjekes Anila Godo, lidhur me mbajtjen e maskës në situatën e...

Covid-19, mjekja dhe recepsionistja e poliklinikës së specialiteteve dalin pozitiv

Një mjeke dhe një recepsioniste, e qendrës së specialiteteve, në qendrën shëndetësore nr 1 në Tiranë, kanë rezultuar pozitivë e koronavirus. Ato janë mes...

Rastet e reja me Covid-19/ Të infektuar dy mjekë në Tiranë...

Në 24 orët e fundit janë zbuluar 4 raste të reja me koronavirus në Lushnje, si dhe dy mjekë në një qendër shëndetësore në...

Ish-miss Anglia që ndodhet në frontin e parë të ”luftës”rrëfen betejën...

Mis Anglia 2019, Bhasha Mukherjee, 24 vjeçe nga Lincolnshire, me profesion mjeke, ndau një fotografi në rrjete sociale të fytyrës së saj të mavijosur,...

Koronavirus/ Rusi, rëniet misterioze nga dritaret e tre mjekëve anti-covid

Në dy javët e fundit tre mjekë rusë kanë rënë në mënyrë misterioze nga dritaret e spitaleve të Federatës Ruse. Doktor Shulepov, nga rajoni...

VIDEO/ “Bukuri njerëzore”, Rama vlerëson stafin mjekësor të Traumës: Punë heroike

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një video, ku shfaqet një grup mjekësh dhe infermierët të spitalit të Traumës. Rama e vlerëson punën...

Spitali i Parmës mbyll pavionin për koronavirusin, gëzimi i mjekëve dhe...

Një lajm i mirë erdhi këtë fundjavë në Itali nga Spitali “Maggiore” i Parmës i cili mbylli pavionin 26, i përcaktuar për pacientët e...

“Të gjithë bashkë në një rrahje zemre!” / Mesazhi prekës i...

Prej më shumë se 8 javësh stafet mjekësore në vend janë në qendër të vëmendjes për shkak të përballjes me epideminë e Covid-19. Një...

VIDEO e mjekes shqiptare që përloti Arbana Osmanin

Arbana Osmani nuk ka mundur që t’i ndalë lotët pasi pa një video të "Top Storyt". Në video, një doktoreshe shqiptare, flet e përlotur në...

Në vijën e parë të luftës kundër Covid-19, vetëvritet mjekja në...

Një mjeke në qytetin e Nju Yorkut që ishte në vijën e parë të luftës kundër virusit Covid-19 në SHBA është vetëvrarë, duke shkaktuar...

Koronavirusi nuk kursen askënd, 145 mjekë humbin jetën nga Covid 19...

Në Itali deri më tani si pasojë e koronavirusit kanë humbur jetën 145 mjekë, ku viktima më e fundit është një anesteziste. Mediat italiane bëjnë...

Ja VIP-at shqiptarë që i kanë prindërit në vijën e parë...

Mjekët dhe infermierët janë sot heronjtë e heshtur të luftës kundër Covid-19, me të cilën po përballet i gjithë globi. Me përkushtimin dhe sakrificën...
WhatsApp DENONCO