Ilir Meta i bën urimin e veçantë të birit për ditëlindje (Foto)

Besar Meta, djali i Presidentit të Republikës Ilir Meta dhe kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi, feston sot 20-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim publik nga baba i tij.

Ilir Meta ka publikuar në Facebook një foto me të birin krah më krah, teksa e uron  edhe për 100 pranvera të tjera.

LEXO EDHE  Ish i dashuri zbulon sekretet e lidhjes së nxehtë me Melania Trump

“Edhe 100 pranvera! Gjithmonë kuqezi!”, shkruan Presidenti, i cili shfaqet me veshjen sportive të Kombëtares ngjyrë të kuqe, ndërsa i biri me të zeza.

Besari nuk jeton në Shqipëri, për shkak të studimeve ai e ndan jetën mes Londrës dhe Shqipërisë.