Babai i moderatores shqiptare në front të parë të luftës kundër koronavirusit në Itali

Blogerja dhe ,oderatorja e njohur shqiptare Kiara Tito jeton larg familjes. Prindërit dhe vëllai isaj jetojnë në Itali dhe këtë e ka treguar prej kohësh moderatorja.

I ati i saj, Arbi është një ndër shqiptarët që po ndihmojnë në luftën kundër koronavirusit në Itali.

Moderatorja ka publikuar një foto të tij në Instastory, në një prej spitaleve të Italisë dhe me këtë gjest tregon se është krenare për të.

LEXO EDHE  Arilena Ara pjesë e 'Milan Fashion Week' si një nga 8 vajzat më me influencë në botë

Image

Po ashtu dhe Arbi ka publikuar po të njëjtën foto në profilin e tij të Instagramit.

“Dhjetëra shqiptarë punojnë nëpër spitalet e Italisë dhe përballen çdo ditë me virusin”, shkruan ai krahas fotos.

Image

Image