E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Mjek

Etiketim: mjek

Jo vetëm mjek e saldatorë, Gjermania ka nevojë edhe për…

Transportuesit e arkivoleve janë një ‘specie’ që po zhduket në Gjermani, dhe boshllëqet po plotësohen nga pensionistët dhe studentët, paralajmërojnë zyrtarët e funeralit. "Sidoqoftë, mungesa...

Ndryshimet në Kodin Penal/ Mjeku i përvishet Ramës: Gjermania po na...

Nini Dede, mjek specializant në QSUT, ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me propozimet për ndryshimet në Kodin Penal, por edhe fenomenin e largimit...

Aksidenti në Itali, humb jetën mjeku shqiptar

Një aksident në Itali ka rezultuar fatal për një mjek shqiptar, emri it ë cilit nuk është bërë public nga mediat italiane. Mjeku 66 vjeç...

Dhunimi i mjekut/ Manastirliu dënon aktin, propozon ndryshim në Kodin Penal

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, reagoi pas dhunimit të mjekut infeksionit, Gentian Stroni në spitalin e QSUT-së. Manastirliu u shpreh se kam kërkuar që kanosja...

Dhunohet mjeku infeksionist në QSUT, ja çfarë ka ndodhur…

Një mjek i Urgjencës së Spitalit infektiv në QSUT është dhunuar në mjediset spitalore. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e djeshme, ndërsa QSUT...
WhatsApp DENONCO