‘Na ha m** ngopu’/ Qytetari ‘ushqen’ Ramën live

Daljet e shpeshta në të gjitha dritaret mediatike janë bërë të padurueshme për qytetarët shqiptarë.

Ndryshe nga çdo vend i botës ku në këtë periudhë pandemie në media shfaqen gjatë gjithë kohës mjekë dhe shkencëtarë në shqiëri, i vetmi burim informacioni mbetet edi Rama I cili ka marrë përsipër të laujë të gjitha rolet.

LEXO EDHE  Mjeku: E pafalshme që mjekët të mos përdorin maskë

Ndërkohë korçari më i famshëm në shqipëri Ilir Vrenozi ka gjetur një tjetër mënyrë interesante për të shprehur inatin ndaj kreut të qeverisë, duke e ushqyer atë live.

Ja postimi i Vrenozit:

Ja bera e sot mutin, meqenese ishte “live” ne Eni Vasili…ha ngopu ha… me mire ti se ata…😜 😜😜