VIDEO/ Shkrimtari kosovar habit Botën, thotë se ka zbuluar ilaçin kundër koronavirusit

Shkrimtari kosovar dhe ligjërues i lëndës ‘Arti i Mendimit Pozitiv’ në një kolegj privat të Kosovës, pretendon se ka gjetur ilaçin kundër koronavirusit.

Edhe pse sistemet më të përparuara të botës shëndetësore si ajo amerikane dhe ajo izraelite parashikojnë dhe kanë deklaruar se do të kenë vaksinën kundër koronavirusit gati brenda 2 muajve dhe në treg do ta lëshojnë brenda 90 ditëve, Daut Demaku po thyen rekordin.

LEXO EDHE  Jep dorëheqjen kryemyftiu që tërhoqi 1 mln euro nga Bashkësia Islame dhe u martua me një grua 50 vite më të re

Demaku thotë se ka ilaçin për koronavirusin. Sipas tij, ilaçi gjendet në Rahovec dhe ajo është hudhra.

Hudhra e Rahovecit ‘ta heq coronavirusin si me dorë’ thotë Demaku, i cili ka publikuar një video ku ju edhe mund ta shikoni. /Inaonline/