“Ta q* listën e dasmës, krejt ça ke në ship ti marr mar”, Stresi kërcënon reperin e njohur (Video)

Reperi Samir Sam para pak orësh publikoi një pjesë të këngës së tij të ardhshme në rrjetet sociale, e cila është një ‘diss’.

Stresi dhe Sam janë rivalë me njëri-tjetrin dhe duke e ditur këtë riavlitet Stresi i është kundërpërgjigjur. Ai e ka marrë mesazhin e kësaj kënge, që ndër rreshta thotë se s’e konkuron dot askush dhe i ka kthyer një përgjigje reperit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S4MM (@samirs4m) on

Në një video të publikuar në Instagram, Stresi, me fjalë banale dhe kërcënuese thotë se mund t’ja ‘q*jë listën e dasmës’ çdokujt që e sfidon.

LEXO EDHE  A e dini çfarë ndodh me trupin tuaj nëse nuk bëni dush për dy ditë?

Mos mor, mos. Mos se ta q* listën e dasmës, krejt ça ke në ship ti marr mar. bëni këngë, shikoni punët tuaja, por mos më bëni bëni të kthehem si në kohën që kam qenë i ri. Mos,”- shprehet Stresi në video.

 

View this post on Instagram

 

Per kon mendoni qe o ky mesazh nga Stresi?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on