E hënë, Korrik 13, 2020
Etiketimet Kercenim

Etiketim: kercenim

Kërcënohet me jetë Vjosa Osmani, ja ç´thotë policia e Kosovës

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, është kërcënuar me jetë pasditen e djeshme. Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka njoftuar se gjatë...

Nuk pranonte divorcin, shqiptari kërcënon me thikë gruan e tij

Një i ri shqiptar ka marrë vëmendjen e mediave italiane pasi ka tentuar të vrasë gruan e tij. 33-vjeçari ka dhunuar dhe ka kërcënuar...

Trump akuzon Twitter-in për ndërhyrje zgjedhore, e kërcënon me mbyllje

Presidenti Trump kërcënoi të mërkurën se do të marrë masa për rregullimin ose mbylljen e kompanive të caktuara të mediave sociale. Kërcënimi vjen një ditë...

“Garda Vullnetare Shqiptare” kërcënon me vdekje Albin Kurtin

Kryeministri në detyre i Kosovës, Albin Kurti është shprehur se është kërcënuar me vdekje. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Kurti thekson se është kërcënuar...

“Je e vdekur”, këngëtarja e njohur shqiptare kërcënohet me jetë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Eliza Hoxha është kërcënuar me jetë publikisht. Lajmi u bë i ditur nga vetë këngëtarja me anë të postimeve në rrjetet...

Presidenti Trump paralajmëron Iranin

Presidenti amerikan Donald Trump tha të mërkurën se i ka dhënë urdhër Marinës së SHBA të shkatërrojë çdo anije iraniane që provokon njësitë e...

Këngëtarja e njohur tregon historinë e trishtë: Më droguan, rrëmbyen dhe...

Këngëtarja e njohur Duffy ka bërë publike historinë e drogimit, rrëmbimit për disa javë dhe përdhunimit. Përmes një postimi në Instagram, këngëtarja ka treguar se...

“Ta q* listën e dasmës, krejt ça ke në ship ti...

Reperi Samir Sam para pak orësh publikoi një pjesë të këngës së tij të ardhshme në rrjetet sociale, e cila është një ‘diss’. Stresi dhe...

Pas Ramës edhe Sandër Lleshaj kërcënon gazetarët

Situata pas tërmetit të 26 nëntorit është tepër kritike. Mes gjithë kësaj tragjedie, ku qendra qytetarë ndodhen në gjendje të rënduar psikologjike dhe një...

“Mos na detyroni të bëjmë atë që s’ua rrok imagjinata”/ Rama...

Kryeministri Edi Rama ka kërcënuar sërisht mediat, madje me doza të forta duke u shprehur "mos na detyroni të bëjmë atë që s’ua rrok...

Rama kërcënon mediat: Mos më detyroni t’ju mbyll forcërisht, stop përhapjes...

Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar mediat se do të ndërhyjë edhe forcërisht për mbylljen e tyre, nëse në situatën e krijuar, si rezultat i...

Rrëfehet Rudina Xhunga:”Më kërcënonte me sms të pështira”/ Një i çmendur...

Rudina Xhunga është një prej gazetareve më të njohura në mediat shqiptare. Ajo ka rrëfyer një histori të sajën personale, ku një person e...

“Ka sëmundje seksualisht të transmetueshme”/ U tall me modelen, kërcënohet moderatorja

Modelja Katie Price është shumë e nevrikosur me një moderatore dhe dëshironte të udhëtonte drejt Autralisë për tu përballur me të. Emily Attack, 29 vjeçe...
WhatsApp DENONCO