Pranoi publikisht lidhjen sekrete me Robert Berishën, modelja ka dy fjalë edhe për Norën (Foto)

Deklaratat që bëri modelja Jess Kadiu ku pranonte lidhjen e saj të dashurisë me Robert Berishën i befasuan të gjithë.

Ajo  tregonte se lidhja mes tyre kishte marrë fund por ajo vazhdon ta dojë ende Robertin dhe shpreson që një ditë të rikthehen sërish bashkë. Ajo theksoi faktin se lidhja e tyre ka nisur pasi Roberti ishte ndarë nga Nora Istrefi.

Gjatë një bisede që modelja ka zhvilluar me një ndjekëse në Instagram ajo mohon se ishte mollë sherri për çiftin.

LEXO EDHE  Milioneri mbetet trokë pas divorcit, gjykatësi: Ia bëri vetes

“Është shumë e mirë Nora dhe të jetë çfarë të jetë, unë s’kam punë me të” – thotë ajo.

Kujtojmë që këngëtari nuk ka bërë ende asnjë reagim në lidhje me deklaratën e paritur të modeles.

LEXO EDHE:

Bëri publike lidhjen sekrete, modelja: Nuk ia prisha unë martesën Robertit, ish-gruaja e tij…