Befason Flavio Qarri: Roza Latin e dua për grua (Video)

Flavio Qarri është një ndër gazetarët dhe moderatorët më interesantë të ekranit, i cili shquhet për sinqeritetin e tij. I ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur se pse deri më tani nuk ka vendosur të martohej, ai ndër të tjera është pyetur se kë do donte për grua nga vajzat që ishin në panel.

LEXO EDHE  Ja si ndihmuan VIP-at shqiptarë në luftën kundër koronavirusit

Do zgjidhja Rozën, sepse do ishte e vetmja me të cilën do isha rehat”, ka treguar Flavio, ku nuk ka munguar edhe një përqafim midis tyre.

Të njëjtën zgjidhje bëri më pas edhe mRoza Lati, pra edhe ajo do donte Flavio Qarrin për burrë.