Babai i vrau të ëmën/ Vajza në gjendje të rëndë: Ku është mami! (VIDEO)

Pamjet dramatike tregojnë vajzën e çifutit Tosuni në Durrës, ku kryefamiljari vrau me levë bashkëshorten.

Vajza shfaqet në gjendje të rënduar psikologjike para dyqanit të metrazheve ku ndodhi krimi.

“Ku është mami”, thërret vajza, ndërsa të pranishmit dhe forcat e policisë mundohet ta qetësojnë.

Vrasja ne Durres, vajza e çiftit në gjendje të rënduar psikologjike#Boldnews

Gepostet von Boldnews.al am Mittwoch, 26. Februar 2020

Vrasja në Durrës, kush është viktima dhe autori (FOTO)

LEXO EDHE  Zgjedhjet në PD/ Ja kush janë kandidatët e votuar në Gjirokastër! Emrat