Modele Instagrami me foto seksi dhe shofere kamioni/ Njihuni me vajzën që vishet si Barbie por ndjehet djalë

Blayze Williams është një modele e cila në rrjete sociale e pasqyron veten shumë ndryshe nga çfarë është në jetën reale.

Gjatë përditshmërisë së saj Blayze është një shofere kamioni e cila transporton mallra ndërsa në Instagram është një modele që pozon foto seksi dhe tejet provokuese.

26-vjeçarja tregon se njerëzit e klubit të natës ku punon nuk besojnë se licenca e saj është e vërtetë dhe të gjithë thonë se vajzat duhet të marrin shembullin e saj.

LEXO EDHE  Modelja bombastike i rikthehet profesionit, ndihmon të moshuarit

“Gjithmonë doja të isha ndryshe, kështu që të jesh drejtuese kamionash erdhi spontanisht. Gjithmonë jam veshur si Barbie por jam ndjerë si djalë” – tha ajo për Dailymail.