“Spiropali, një ndër të zgjedhurat e të çmëndurit të madhërishëm”/ Maliqi: Kur ishe te doganat me se i nuhasje monedhat

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar në rrjetet sociale ndaj ministres së Shtetit, Elisa Spiropali.

Maliqi ironizon Spiropalin ndërsa e quan Mamica e Skënderbeut, ndërsa shkruan se ajo është një ndër të zgjedhurat e të çmëndurit të madhërishëm, na mëson për vulgaritetin, na mëson të mbyllim hundën, na tregon nivelin juridik.

Madje, Maliqi i kujton Spiropalit kohën kur ishte drejtoreshë e doganave, ndërsa e ironizon “me ne i nuhasje monedhat…”.

Postimi nga Lefter Maliqi

“Mamica e Skënderbeut, një ndër të zgjedhurat e të çmëndurit të madhërishëm, na mëson për vulgaritetin, na mëson të mbyllim hundën, na tregon nivelin juridik😂😂.

LEXO EDHE  Shtyhet për të dhjetën herë gjyqi për Arbër Çekajn

Pyete Skënderbeun tuaj për vulgaritetin se ta tregon mirë (s’ka b… n… dhe b., k…. ect ect.)

Kur ishe tek doganat me se i nuhasje monedhat…?

Kurse për nivelin tënd juridik dhe profesional lexo shprehjet e Gandit të madh: -Politikë pa parime. – Pasuri pa punë. – Kënaqësi pa vetëdije. – Dije pa karakter. – Tregti pa moral. – Shkencë pa humanizëm. – Adhurim pa sakrificë.””, shkruan Maliqi.