Zhduket 4-vjeçari në Tiranë pa lënë asnjë gjurmë, familjarët kërkojnë ndihmë

Prej orës 16:30 të pasdites së djeshme, një fëmijë katër vjeç i identifikuar si Klodian Ashini është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë në Tiranë.

Familjarët e tij kanë bërë denoncim në autoritetet përkatëse dhe bëjnë apel për ndihmë kundrejt çdo njeriu që mund ta ketë parë të voglin e tyre.

LEXO EDHE  COVID/ Paralajmëron Manastirliu: Situata serioze, nuk do tolerohet asnjë neglizhencë

Sipas familjarëve, Ashini kishte veshur një bluzë të kuqe dhe një palë pantallona të zeza në momentin që është zhdukur. Ai është banues në zonën e Shkozës në Tiranë, dhe prindërit e tij nuk kanë asnjë informacion për fëmijën e tyre prej pasdites së djeshme.