VIDEO/ Kosovë, masakër në familjen shqiptare. Dyshohet për 5 viktima

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në lagjen ‘Bojanina’ të Gjilanit. Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet se pesë persona kanë humbur jetën nga të shtënat me armë.

Madje sipas të njëjtave burime thuhet se personat që humbën jetën janë të së njëjtës familje.

LEXO EDHE  Mosbindje ndaj policisë, lëvizje pa autorizim dhe moszbatim orari/ Ç'ndodhi në 24 orët e fundit

Nga policia e Kosovës vetëm është konfirmuar se rasti është vrasje, por nuk janë bërë të ditura detajet.