Paloka: Opozita ka mbështetjen e ndërkombëtarëve për zgjedhje të parakohshme

“Opozita tashmë ka dhe mbështetjen e ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës me zgjedhje të parakohshme” Kështu shkruan nënkryetari i PD-së, Edi Paloka përmes një postimi në rrjetet sociale.

Sipas tij, PD dhe aleatët e saj do bëjnë gjithçka për realizimin e tyre, pasi Edi Rama në çdo rrethanë është i humbur.

Postimi i plotë

Opozita tanime ka dhe mbeshtetjen e nderkombetareve per zgjidhjen e krizes me zgjedhje te parakoheshme prandaj PD dhe aleatet do te bejne gjithshka per realizimin e tyre.

LEXO EDHE  U raportua se ka lidhje intime me biznesmenin, reagon Fjolla Morina

Rama ne çdo rrethane eshte i humbur e nuk ka aritmetike qe ta nxjerr fitues ne zgjedhjet e ardheshme sido dhe kurdo qe te zhvillohen ato.

P.S
Po e postoj sot me qe mbreme vemendjen e shikuesve e kishin marre gazetaret (jo Rama) qe ben te fliste me veten kreun e vertete te KCK…