Georgina Rodriguez lë pa fjalë CR7 për ditëlindje (Video)

Georgina Rodríguez i dhuroi Cristiano Ronaldos një makinë luksoze për ditëlindjen e 35-të. Gjithçka ndodhi në dyert e një restoranti të njohur në Torino. “Urime për njeriun e jetës sime! Sa të etur për ta transportuar dashurinë tonë përmes dhuratës suaj”, – shkroi Georgina.

Dhurata e partneres së yllit portugez, sikurse duket në video, ishte e mbështjellë me një fjongo gjigante të kuqe. Bëhet fjalë për një “Mercedes Benz AMG G63”, me vlerë më shumë se 180.000 euro.

Modelja e regjistroi momentin e befasisë për të dashurin e saj dhe e ndau atë për ndjekësit në Instagram. Cristiano Ronaldo mbërriti në restorantin “Casa Fiore” i shoqëruar nga Georgina dhe Cristiano Ronaldo Jr., të dy të veshur në mënyrë perfekte për rastin. Duket se sulmuesi i Juventusit nuk priste që të merrnin pjesë edhe miqtë e tij më të mirë në këtë darkë, por ata e befasuan me urimet njëri pas tjetrit, “gëzuar ditëlindjen”.

 

View this post on Instagram

 

Felicidades al hombre de mi vida! Qué ganas de transportar nuestro amor en tu regalo 💝🏎 🎁 @cristiano #happybirthday

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

LEXO EDHE  Kumbulla drejt Interit, zikaltërit kanë një plan gjenial për transferimin