E entje, Prill 2, 2020
Etiketimet Cr7

Etiketim: cr7

Lewandowski rrëfen: CR7 dhe Ramos këmbëngulnin që unë të luaja për...

Robert Lewandowski ka dhënë një intervistë “Sport”, në të cilën tregon, mes të tjerash, për një nga disa përpjekjet e Real Madridit, që të...

Buffon: CR7 kampion i pabesueshëm, ai arsyeja pse këmbëngula për rikthimin...

Gianluiggi Buffon kishte shumë arsye për tu rikthyer për herë të dytë te skuadra e Juventusit verën e kaluar. Një ndër to ishte edhe...

Takimi për herë të parë me CR7, Joao Felix: Më dukej...

Joao Felix ka ndarë përshtypjet e para të tij në momentin kur ka takuar legjendën portugeze Cristiano Ronaldo. Lojtari i Atleticos së Madridit, në intervistën...

Efekti CR7, Festivali i Sanremos shikueshmëri rekord

Prania e Cristiano Ronaldos dhe e të fejuarës së tij, Georgina Rodriguez në festivalin e Sanremos të vitit 2020, ka bërë që shikueshmëria të...

Georgina Rodriguez lë pa fjalë CR7 për ditëlindje (Video)

Georgina Rodríguez i dhuroi Cristiano Ronaldos një makinë luksoze për ditëlindjen e 35-të. Gjithçka ndodhi në dyert e një restoranti të njohur në Torino....

CR7: “Mendoja se do të isha peshkatar në moshën 35 vjeçare,...

Cristiano Ronaldo e nisi karrierën e tij me Sporting Lisbonën, atje ku emri i tij shpërtheu. Në vitin 2003 kaloi te Manchester United ku...

CR7 mbush sot 35 vjeç, por performancat në fushë e fshehin...

Sulmuesi i Juventusit, Cristiano Ronaldo, sot feston ditëlindjen e tij të 35-të. Superylli portugez, Cristiano Ronaldo ka qenë padiskutim kyç në skuadrën e Juventusit gjatë...

Georgina feston ditëlindjen, CR7 ka një mesazh të ëmbël për “bashkëshorten”

Georgina Rodriguez festoi dje 26 vjetorin e lindjes dhe për këtë motiv postoi në rrjetet sociale një foto familjare me fëmijët dhe Cristiano Ronaldo,...

Mbappe: CR7 inspirimi im, është lojtar që të garanton çdo trofe

Kylian Mbappe asnjëherë nuk e ka fshehur se idhulli i tij në futboll gjatë fëmijërisë ka qenë Cristiano Ronaldo. Të njëjtë gjë francezi, ka përsëritur...

Juventus në ankth për CR7, vjen njoftimi i klubit

Ylli i Juventusit Cristiano Ronaldo është në dyshim për ndeshjen e kampionatit kundër Parma-s. Portugezi, siç ka konfirmuar vetë klubi bardhezi, nuk ka marrë...

Ronaldo sëmuret përpara ndeshjes! Sarri e kishte grumbulluar

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë as në stol sonte në sfidën e Kupës së Italisë mes Juventusit dhe Udineses në Torino. Edhe pse...

Dieta e çmendur ditore e CR7: Pesë dremitje, gjashtë vakte dhe...

Një prej aspekteve kyç të suksesit të Cristiano Ronaldo-s gjatë karrierës së tij padyshim që ka qenë diete, detajet e së cilës janë zbuluar...

Roma-Juventus, Fonseca provokon CR7: Shpresoj që pas ndeshjes të jetë...

Paulo Fonseka i jep një mesazh bashkëkombasit të tij, Cristiano Ronaldos, pak ditë përpara takimit mes Romës dhe Juventusit. “Cfarë do ti them? Nuk...
WhatsApp DENONCO