“Jo faleminderit” / VV dhe LDK vijojnë bisedimet, por ja mesazhi i Albulena Haxhiut…

Këshillit i Përgjithshëm i LDK-së zhvilloi sot mbledhjen e rradhës, e cila u thirr nga kryetari i partisë, Isa Mustafa.

Pas kësaj mbledhje ka reaguar deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu, e cila ka thënë se “mbledhjen e sotme të Këshillit të Përgjithshëm e përdorën për ta betonuar apetitin e tyre”.

Gjithashtu, ajo në fund ka shkruar se “e duan gjysmën e qeverisë dhe gjithçka tjetër! Jo falemnderit”.

LEXO EDHE  VIDEO/ PD nxjerr deklaratat e Ramës: Shtatë vjet premtime të pambajtura. Vazhdon të gënjejë shqiptarët!

Postimi i plotë:

Mbledhjen e sotme të Këshillit të Përgjithshëm e përdorën për ta betonuar apetitin e tyre.

Përveç që i duan zv.KM e parë, 5 ministri dhe gjysmën e programit, LDK e don edhe kryeparlamentarin edhe presidentin.

Pra, e duan gjysmën e qeverisë dhe gjithçka tjetër! Jo falemnderit