U plagos rëndë në atentat/ 21-vjeçari niset me urgjencë dejt Traumës

Është nisur pak minuta më parë me urgjencë drejt spitalit të Traumës Ardit Uruçi, 21-vjeçari që mbeti i plagosur nga të shtënat me armë në fshatin Përparim të Peqinit.

Mësohet se spitali i Elbasanit e ka nisur drejt Tiranës të riun për shkak të gjendjes së rëndë shëndetëore.

Uruçi u plagos mbrëmjen e sotme në Peqin nga disa të shtëna me armë, ku mbteti viktimë edhe i riu Andi Zylyfi.

LEXO EDHE  VIDEO/ Bardhi-Ramës: Boll ndave para për tendera e koncensione, ndihmo shqiptarët

LEXO EDHE: 

 

Zbulohen FOTOT/ Ishin shënjestra e atentatit, kush janë Andi Zylyfi dhe Albert Uruçi

Dyshimet, pse ndodhi atentati me 1 viktimë dhe 1 të plagosur

Atentati në Peqin/ Viktima kushëriri i ‘Tarzanit’, të ekzekutuar në masakrën e Elbasanit