Dyshimet, pse ndodhi atentati me 1 viktimë dhe 1 të plagosur

Andi Zylyfi 26 vjeç dhe Ardit Uruçi, 21 vjeç u qëlluan me breshëri plumbash nga një makinë në lëvizje. Kështu dyshohet se ndodhi atentati në fshatin Përparim të Peqinit mbrëmjen e sotme, konfirmuan burime zyrtare nga policia lokale. Të dy u transportuan në spitalin Rajonal të Elbasanit, por Zylyfi, djali më i vogël i një polici … Continue reading Dyshimet, pse ndodhi atentati me 1 viktimë dhe 1 të plagosur