Zbulohen FOTOT/ Ishin shënjestra e atentatit, kush janë Andi Zylyfi dhe Albert Uruçi

Një atentat i tipit mafioz ka ndodhur sot në fshatin Përparim në Peqin, ku ka mbetur i vdekur një 23 vjeçar i identitfikuar si Andi Zylyfi dhe një 21-vjeçar ka mbetur i plagosur, i identifikuar si Ardit Uruçi.

Deri tani mësohet se atentati ka ndodhur për larje hesapesh, por Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po punon për kapjen e autorëve.

LEXO EDHE  Trafikiu i 613 kg kokainë, shtyhet sërish seanca për Arbër Çekajn. Maks Haxhia dënohet me gjobë

Janë publikuar dhe fotot e dy të rinjve, të cilët ishin shënjestra e atentatit në Peqin.

Andi Zylyfi
Ardit Uruçi

LEXO EDHE: 

Atentati në Peqin/ Viktima kushëriri i ‘Tarzanit’, të ekzekutuar në masakrën e Elbasanit

Dyshimet, pse ndodhi atentati me 1 viktimë dhe 1 të plagosur