Ndërron jetë këngëtari shqiptar (FOTO)

Në orët e vona të natës së djeshme është ndarë nga jeta një nga këngëtarët më të njohur në Kosovë, Irfan Blakçori.

Lajmin për ndarjen e tij nga jeta e kanë bërë të ditur në Facebook miqtë e tij.

LEXO EDHE  “Iku u deh në Dhërmi”, Ermali tregon pse nuk e bëri pjesë të filmit Kejvinën

Irfan Blakçori u nda nga jeta në moshën 62-vjeçare. Nuk bëhet i ditur shkaku i ndarjes nga jeta të artistit, por ai la pas një djalë dhe tri vajza.