Plagosje me armë zjarri në Kukës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Kukës. Sipas informacioneve paraprake, një person është plagosur me armë zjarri në rrethana ende të paqarta.

Identiteti i të plagosurit ende nuk bëhet me dije por mësohet se policia është nisur drejt vendngjarjes për të zbardhur rrethanat dhe shkaqet e krimit.

LEXO EDHE  Nga Durrësi në Ancona, kapet me 16 kg heroinë shqiptari pas kontrollit nga rojet e portit

Saktësisht ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Kalisë të Kukësit.