Era dhe Nora Istrefi koncert në Shqipëri/ Fitimet shkojnë për të prekurit nga tërmeti

Motrat Istrefi kanë vendosur të organizojnë një koncert të madh në Tiranë dhe të gjitha fitimet e mbledhura do të shkojnë për njerëzit që kanë ngelur në qiell të hapur për shkak të tërmetit që goditi Shqipërinë mëngjesin e 26 nëntorit.

Era Istrefi kishte vendosur të largohej pak nga koncertet dhe daljet publike për shkak të projekteve të saj të reja, por dëshra për t’i ndihmuar këta njerëz e ka rikthyer sërish atë.

“Edhe pse nuk mbaj koncerte që sa per shkak qe jom tu u marr me projekte t’reja, mvjen mire qe kemi me u pa t’premten n’Tirane sidomos per arsyen qe tgjitha fitimet kan me u perdor per ndihma te njerezve qe kan nevoje ne Shqiperi”, shkruan Era.

LEXO EDHE  Dua Lipa poston foto nga Tirana me të dashurin, Anwar Hadid