Shokon modelja shqiptare/ “Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës së bukur”

Vajza e bisnemesnit Mihal Delijorgji, Niki i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.  23-vjeçarja shfaqet duke bërë një selfie para pasqyrës, me fytyrën e lyer me gjak menstruacionesh. Të paktën kështu thotë në mbishkrimin që i ka vendosur fotos.  “Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës së bukur”, shkruan ajo.

Kritikat e shumta ndaj modeles nuk pushuan dhe ajo reagoi sërish. “O Zot nuk mendoja se story im do të ishte kaq kontraversal. Sa shumë mesazhe shokuese nga vajzat. Zonja, gjaky ynë ka kaq shumë vitamina dhe është një superushqim. Ju këshilloj të jeni më intime me trupin dhe sekrecionet tuaja.  Kjo do ta ndryshojë përfundimisht lidhjen tuaj me trupin”, shkruan Niki. Mesa duhet modelja e pëlqen shumë këtë maskë.

LEXO EDHE  Bashkëshorti i Nicki Minaj lirohet nga burgu për të qënë prezent gjatë lindjes së fëmijës