E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Niki Delijorgji

Etiketim: Niki Delijorgji

Niki Delijorgji dhe Alban Ramosaj do bëhen prindër? (Foto)

Alban Ramosaj dhe Niki Delijorgji kanë disa kohë që përfliten për një lidhje të mundshme. Ky aludim nuk është pranuar por as nuk është...

Shokon modelja shqiptare/ “Maskë fytyre miliona dollarëshe nga gjaku i vaginës...

Vajza e bisnemesnit Mihal Delijorgji, Niki i ka habitur të gjithë me foton e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.  23-vjeçarja shfaqet duke...
WhatsApp DENONCO