‘Mendova se ishte ujk’, si e plagosi bariu bashkëfshatarin në Ksamil

Shyqyri Saliaj ka mbetur i plagosur me armë gjahu në Ksamil, mesditën e së martës. Ai që është qëlluar me armën e gjahut nga Xhevahir Mema dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Autori është çoban dhe njihej me Shyqri Saliajn. Sipas policisë 73-vjeçari është qëlluar nga një distancë e largët. Policia e ka arrestuar Xhevahir Memën, i cili ka thënë se ka qëlluar aksidentalisht dhe mendoi se ishte ujk. “Mendova se ishte ujk, prandaj e qëllova“, – ka thënë Xhevahir Mema.

LEXO EDHE  ‘Më futi në dhomë me zor dhe...’/ Flet gruaja që u ngacmua s*ksualisht nga ish-ministri (Video)

Autori bashkë me Shyqri Saliajn janë barinj dhe po kullosnin bagëtitë në zonë.

LEXO EDHE: 

Plagosje me çifte/ Dyshimet si ndodhi ngjarja. Kush është i lënduari dhe autori (EMRAT)