VIDEO/ Aksident i frikshëm në Sarandë…

Një aksidenti i frikshëm ka ndodhur mesditën e sotme në Sarandë.

Video e mëposhtme tregon se si një automjet ka dalë nga rruga dhe drejtuesi i mjetit në tentativë për t’u rikthyer në aksin rrugor, ka hipur sipër hekurave që kufizojnë rrugën.

LEXO EDHE  Skandali i KQZ/ Dokumenti i Prokurorisë, Agron Malaj nuk duhet të kandidonte për kryebashkiak

Aksidenti i frikshëm ka ndodhur në rrugën Konispol-Sarandë.

Nuk dihet nëse nga ky aksident ka ose jo të lënduar.