Reperja e famshme shqiptare fotografohet me CR7/Ja çfarë bën ai për të(Foto)

Loredana  përveçse arriti  një tjetër sukses në karrierën e saj duke fituar çmim në “MTV Europe Music Awards”, që po mbahet në Spanjë takoi yllin e futbollit, Cristiano Ronaldo.

CR7 ka pranuar të bëjë fotografi me Loredanën dhe reperja e ka ndarë foton në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

@cristiano

A post shared by Loredana (@loredana) on

Loredana fitoi çmimin “Performanca më e mirë zvicerane”.

LEXO EDHE  'Trekëndëshi' Bora-Donald-Beatrix, Elita Rudi në mbështetje të Bora Zemanit

Reperja u shfaq në ceremoninë e ndarjes së çmimeve e veshur me të zeza me një look të veçantë.