FOTO/ Aksident në qendër të Tiranës

Një aksident raportohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qendër të Tiranës.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Kavajës, ndërsa në të janë përfshirë një automjet dhe një motorçikletë.

Nga fotot shihet se një automjet ka goditur nga pas motorin.

LEXO EDHE  "Virusi është shumë i rrezikshëm”, Ambasadori apel për shqiptarët: Kujdes, mund…

Nga të dhënat e para nuk dihet nëse ka persona të dëmtuar, ndërkohë që policia ndodhet në vendin e ngjarjes.