“Jeta fundit”/ Lajmi për tradhëti xhiron e rrjetit, aktorja video duke u ‘fërkuar’…

Këtë muaj, në median rozë është përfolur mjaft, lajmi i ndarjes së aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin Aleksandër Varfaj. Por, ndërsa aktorja nuk ka pranuar të japë asnjë detaj në lidhje me këtë ngjarje, tregon qartë se nuk do t’ja dijë për lajmët që qarkullojnë.

Me video të publikuara në rrjete sociale, Rudina Dembacaj ka vendosur të relaksohet, duke kryer masazhe, të cilan ka vendosur t’i ndajë me ndjekësit, duke shkruar: “Nami i zi”.

Ndërkohë, nga ana tjetër, edhe bashkëshorti i saj duket mjaft i qetë, teksa palestrohet dhe dëgjon muzikë. Madje ka shumë nevojë për një palë pushime relaksi.

LEXO EDHE  Çifti më i veçantë në botë bëhen prindër, burri sjell në jetë fëmijën