Sex, luks, hotel…/ Deputeti kërkon ndihmën e KLSH për dietat e ministrave

Një ditë më parë u publikuan nga mediat disa fatura, ku tregohej se Etilda Gjonaj, ministre e Drejtësisë kishte paguar 700 euro dhomën e një hoteli për një natë.

Publikimi i faturave të shpenzimeve të ministres Gjonaj shkaktoi reagime të shumta, një pjesë e konsiderueshme e të cilave ishin meme në rrjetet sociale.

LEXO EDHE  Drift me AMG para policisë në Kombinat, i riu: Shteti më njeh targën, janë copa mishi me dy sy...

Lidhur me shpenzimet e ministrave dhe dietat e tyre ka reaguar edhe deputeti Kujtim Gjuzi.

Përmes një postimi në rrjet Gjuzi kërkon ndihmën e KLSH për të kontrolluar faturat dhe dietat e ministrave.