“Si hije pas Safetit”/ Denoncimi: Ja kush është kryegjyqtari që i dha mandatin Gjicit

Përmes një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar denoncimin e ardhur në adresë të Qytetarit Dixhital. Përmesa mesazhit të publikuar zbardhet edhe ‘skema’ dhe kush qëndron pas fitores së Safet Gjicit në krye të Kukësit.

Postimi i Berishës

Njihuni me narkogjykatesin qe i dha mandatin narkokryetarit monist te Kukesit, Gjici qe me rojet e tij vjedh dhe banka. sb

LEXO EDHE  VOA: Paralajmërohet ngritja e akuzave në Gjykatën e Posaçme për Kosovën

Doktor ky qe ta kam derguar ne foto me siper eshte isuf shehu kryetar i gjykates se rrethit gjyqesor kukes, shikojini fotot me siper me Gjicin ne tribuna takime dhe mbledhje sikur te ishte vartes i tij dhe ky eshte ai qe i ka dhene vendimin e gjykates per mandatin e ktij capit te bushtrices safet gjicit